top of page

"ODNÓW ENERGIĘ POPRZEZ DOTYK I DŹWIĘK"

joga, terapia tańcem, masaże

MIĘDZYNARODOWA

SZKOŁA JOGI i RUCHU

MASAŻ TAJSKI I MASAŻ DŹWIĘKIEM MIS TYBENTAŃSKICH W KRAKOWIE

Dołącz do Newslettera, zdobądź specjalne oferty!

Witaj! Zostańmy w kontakcie!

WYDARZENIA

Międzynarodowe kursy nauczycielskie wyróżniające się jakością nauczania i globalnym rozpoznawaniem. Zainspiruj Twoich uczniów, aby przemienili swoje życie. Osiągnij sukces zawodowy oparty na pracy z ludźmi.

Połącz przyjemne z pożytecznym! Pogłęb znajomość jogi praktykując w Indiach!

Please reload

Autentyczne masaże orientalne dla instruktorów jogi i innych metod pracy z ciałem.

 

Oferujemy szkolenia z autorskiej metody którą łączy jogiczny masaż tajski (Nuat boran), masaż biodynamiczny (Biodynamic Body Rebalancing) oraz relaksujący masaż dźwiękiem mis tybetańskich. Masaże są dostosowane do Twojego typu ciała i róźnorodnych wymogów zdrowotnych. Oba masaże nie wymagają użycia oleju i mogą być wykonane w pełnym ubiorze. Szkolenie przeznaczone jest dla instruktorów jogi i innych metod pracy z ciałem.

 

  • Masaż tajski polega na pobudzaniu przepływów energii w meridianach (kanałach energetycznych) poprzez uciskanie (akupresurę) oraz pasywne rozciąganie ciała w pozycjach podobnych do asan jogi. Masaż jest wykonywany w rytmicznej sekwencji ruchów, podczas której masażysta osiąga stan medytacyjny. Ma to głębokie działanie relaksujące, regenerujące siły, usuwa zmęczenie mięśni po wysiłku sportowym. Masaż może być także stosowany w terapii przewlekłego bólu mięśniowego oraz bólów głowy.

  • Masaż biodynamiczny (Biodynamic Body Rebalancing) ma głębokie działanie relaksujące i uwalnia napięcia emocjonalne. Został również wykorzystywany w psychoterapii. W tej metodzie masażu pracujemy z bolesnymi punktami na mięśniach i łączymy uwalnianie napięcia fizycznego z uwalnianiem psychologicznym i emocjonalnym.

 

  • Masaż dźwiękiem mis tybetańskich ma głębokie działanie relaksacyjne i medytacyjne. Misy od tysiącleci są używane także w celach terapeutycznych. Misy o różnych tonach dźwiękowych używane są do balansowania przepływów energetycznych w wybranych obszarach ciała, oddziaływując na czakramy oraz na gruczoły.

 

Masaże mogą być połączone ze sobą podczas jednej sesji.

 

  • Możemy także zastosować terapię bólu poprzez masaż punktów spustowych (ang. triger points)

joga w Krakowie, szkolenia kursy nauczycielskie, yoga alliance, ttc, yoga teacher training in Poland, yoga teacher training in Europe, Yoga therapy courses, dance therapy, terapia tańcem w Krakowie, masaż tajski w Krakowie, thai massage Krakow, Cracow, masaż dźwiękiem w Krakowie, tejpy, taping Kraków

bottom of page