top of page

"WYRAŹ RUCHEM TO,

NA CO BRAK SŁÓW."

joga, terapia tańcem, masaże

MIĘDZYNARODOWA

SZKOŁA JOGI i RUCHU

ŚWIADOMY RUCH TERAPEUTYCZNY I TERAPIA TAŃCEM W KRAKOWIE

Psychoterapia on-line.

 

Jestem psychologiem, seksuologiem oraz psychotraumatologiem. Oferuję sesje on-line przez Zoom (połączenie wideo) w cenie 169 zł/ 50 min. W sprawie sesji proszę odwiedzić stronę https://szymonjaroslawski.wixsite.com/terapia

 

Przychodzimy na świat, by się rozwijać. Ale ścieżki w tej podróży są nieodgadnione. Nie wybieramy braku zdrowia, choroby, traumatycznych doświadczeń czy załamań. Jednak żeby iść na przód, musimy strawić i przetworzyć to, co nam się wydarza.

 

Terapia tańcem lub ruchem oraz ruch autentyczny są organicznym sposobem uwalniania się od naszych emocji. Mimo, że uprawiany jest przez wiele kultur plemiennych, współczesne społeczeństwo zachodnie wyparło tę praktykę.

 

W przeciwieństwie do sztuk scenicznych, w tańcu terapeutycznym poruszamy się, aby raczej osiągnąć przemianę wewnętrzną, niż poruszyć widzów. Pragniemy wyrazić jak najwięcej znaczeń, ale bez uniwersalnych przekazów. Każdy z nas ma tę umiejętność i nie musimy uczyć się nowych technik.

 

"Aby doświadczyć ruchu, musimy go odnaleźć w ciele, nie nakładać na siebię jak strój lub płaszcz. To coś, co nami porusza, istnieje tam od początku. To właśnie to coś może nas wyzwolić."

 

 Mary Whitehouse, Twórczyni Ruchu Autentycznego (Authentic Movement)

 

Taniec/ruch terapeutyczny oraz ruch autentyczny nie jest terapią kliniczną, ale narzędziem w rozwoju osobistym. Użyteczny dla każdego kto czuje potrzebę, aby przemienić swoje życie. Dla tancerzy, może być źródłem nieskończonej inspiracji.

 

Moje podejście oparte jest o tradycje jogi, psychoterapię somatyczną, Ruch Autentyczny, Improwizację Kontaktową, i techniki rozluźniania (Release). Zapraszam osoby które z terapii korzystają po raz pierwszy, jak również osoby pragnące zmienić swojego obecnego terapeutę.

Jeśli pracujesz już z terapeutą lub lekarzem, przedyskutuj z nim chęć udziału w zajęciach.

 

WYDARZENIA

Międzynarodowe kursy nauczycielskie wyróżniające się jakością nauczania i globalnym rozpoznawaniem. Zainspiruj Twoich uczniów, aby przemienili swoje życie. Osiągnij sukces zawodowy oparty na pracy z ludźmi.

Połącz przyjemne z pożytecznym! Pogłęb znajomość jogi praktykując w Indiach!

Please reload

Dołącz do Newslettera, zdobądź specjalne oferty!

Witaj! Zostańmy w kontakcie!

bottom of page