top of page
joga, terapia tańcem, masaże

MIĘDZYNARODOWA

SZKOŁA JOGI i RUCHU

Kraków

Szkolenia dla pracowników, które nadają sens

 

Szukasz oferty szkoleniowej w Krakowie, która pozwoli Twoim pracownikom nie tylko spędzić czas na zabawie, ale także nabyć umiejętności, które poprawią ich wydajność i zadowolenie w codziennej pracy?

 

Takie są właśnie nasze szkolenia specjalnie przygotowane dla firm. Szymon i Vinay posiadają doświadczenie w pracy dla międzynarodowych korporacji, a także start-upów.  Prowadzili zajęcia indywidualne dla managerów wyższego szczebla oraz dla innych pracowników firm takich jak Goldman Sachs, Dell, Caterpillar, Accenture itd.

 

Dlatego znamy wyzwania, jakie stawia przed pracownikami to środowisko pracy. Od problemów fizycznych wynikających z długotrwałej pracy przed komputerem, po stres związany z pracą na odpowiedzialnych stanowiskach.

 

Poznaj korzyści jakie niesie dla Twojej firmy mądrość wschodu

 

Praktyka jogi odbywa się poprzez ćwiczenia fizyczne, oddechowe i relaksacyjne oraz intelektualne, polegające na rozpoznawaniu naszych myśli oraz emocji. W efekcie, umożliwia to zwiększoną kontrolę nad tym jak posługujemy się naszym ciałem, umysłem oraz emocjami. Program szkoleń jest oparty o pracę grupową, oraz samodzielną, która dostarcza materiałów do wymiany doświadczeń.

 

Joga to holistyczny system pracy z człowiekiem, który oddziałuje nie tylko w sferze intelektualnej, ale także fizycznej, emocjonalnej i na poziomie naszej energii życiowej. Dlatego zmiany są łatwiejsze do osiągnięcia i są długotrwałe.

 

W całości praktyczny program szkoleń w formatach dostosowanych do Twoich potrzeb

 

Oferujemy szkolenia dla firm o trzech głównych tematykach:

  • Profilaktyka i auto-terapia bólu przewlekłego (pleców, nadgarstka, karku itd)

  • Redukcja stresu, Mindfulness i praca z pozytywnymi emocjami

  • Budowanie relacji i team building

 

Szkolenia w Krakowie odbywają się w następujących formatach, w siedzibie Twojej firmy lub w naszej szkole przy ul. Meissnera:

 

  • Jednodniowe szkolenia grupowe lub indywidualne

  • Regularne (1-2 tygodniowo) zajęcia grupowe lub indywidualne

  • Wyjazdowe pobyty szkoleniowe (2-7 dni) w Polsce lub zagraniczne

Poproś o więcej informacji o szkoleniach dla firm

Twoje informacje zostały pomyślnie przesłane!

Zadzwoń

(+48) 606 417181

Połącz przyjemne z pożytecznym! Pogłęb znajomość jogi praktykując w Indiach!

Międzynarodowe kursy nauczycielskie wyróżniające się jakością nauczania i globalnym rozpoznawaniem. Zainspiruj Twoich uczniów, aby przemienili swoje życie. Osiągnij sukces zawodowy oparty na pracy z ludźmi.

Please reload

szkolenia w Krakowie, szkolenia pracownicze Krakow, szkolenia dla pracownikow, redukcja stresu, szkolenia korporacyjne, team building Kraków

bottom of page