"BĄDŹ SOBĄ,

UPRAWIAJ JOGĘ."

JOGA w KRAKOWIE

joga, terapia tańcem, masaże

MIĘDZYNARODOWA

SZKOŁA JOGI i RUCHU

joga w Krakowie, szkolenia kursy nauczycielskie, yoga alliance, ttc, yoga teacher training in Poland, yoga teacher training in Europe, Yoga therapy courses, dance therapy, terapia tańcem w Krakowie, masaż tajski w Krakowie, thai massage Krakow, Cracow, masaż dźwiękiem w Krakowie

Pogłęb swoją praktykę dzięki kursom nauczycielskim i warsztatom z Hatha jogi, Vinyasy i Yin jogi.

Zajęcia grupowe to doskonały sposób na regularną praktykę jogi i dzielenie się doświadczeniami z innymi. Jednak jeśli chcesz pogłębić swoją praktykę w poszczególnych rodzajach asan, vinyasy, pranajamy czy medytacji, lub na temat anatomii, filozofii i historii jogi, to warsztaty i kursy umożliwią Ci wynieść Twoją praktykę na kolejny poziom. Szczególnie polecamy kursy jogi w Indiach - ojczyźnie jogi. Sprawdź terminy kursów lub skontaktuj się z nami, aby zorganizować kurs w Twoim mieście!
 

Specjalizujemy się w stylach Hatha, Vinyasa oraz Yin yoga oraz w anatomii jogi i somatyce (metodach pracy z ciałem skoncentrowanych na doznania wewnętrzne).

Dołącz do Newslettera, zdobądź specialne oferty!

Zapytaj o rezerwację, ceny i programy kursów

Międzynarodowe Kursy Nauczycielskie z Jogi (TTC) w standardach RYT200, RYT300, RPYT w Krakowie i w Indiach.

Nasze międzynarodowe szkolenia nauczycielskie z jogi w Indiach lub w Krakowie (ang. Teacher Training Course, TTC) w najpopularniejszym na świecie standardzie Yoga Alliance to pewna inwestycja w Twoje kwalifikacje. Obecnie oferujemy 3 kursy akredytowane i szkolenia doskonalące (podyplomowe) w Indiach lub w Krakowie:

 • 200-godzinny kurs podstawowy RYT200 - Hatha / Vinyasa Yoga dla osób pragnących rozpocząć prowadzenie zajęć jogi (asana, pranajama, relaksacja) w sposób bezpieczny i zajmujący dla szerokiego grona amatorów jogi

 • 300-godziny kurs zaawansowany RYT300 - 5 Elements Yoga (Yin, Somatics, Vinyasa, Pranayama, Mindfulness) (tylko dla absolwentów kursu RYT200 z jakiejkolwiek szkoły). Unikalny kurs łączący style Yin i Yang które uczynią Twoją praktykę kompletną oraz rozbudują Twoją karierę poprzez oferowanie różnorodnych stylów jogi.

 • 85-godzinny kurs dla instruktorów jogi dla kobiet w ciąży (jogi prenatalnej) RPYT - dla nauczycieli jogi pragnących prowadzić zajęcia dla kobiet w ciąży (dla absolwentów kursu RYT200 z jakiejkolwiek szkoły lub osób zawodowy związanych z kobietami w ciąży).

 • Kursy doskonalące (Continued Education, YACEP) z Yin jogi i inne opisane poniżej.

Nasze kursy są dla Ciebie jeśli:

• chcesz dzielić się praktyką jogi z innymi
• uwielbiasz pracować z ludźmi
• cenisz niezależność i chcesz mieć możliwość konstruowania własnych zajęć jogi
• chcesz poznać praktyczną anatomię, aby Twoje instrukcje były bezpieczne i pożyteczne
• pragniesz poznać ludzi z różnych ścieżek życia i narodowości pasjonujących się jogą
• poznać niematerialne aspekty jogi, takie jak pranajama i medytacja
• zastanowić się nad celem swojego życia i postępowaniem poprzez klasyczne teksty o jodze
• rozwinąć angażującą osobistą praktykę dla zdrowego ciała i spokojnego umysłu
• rozpocząć lub rozwijać ekscytującą karierę i przekształć swoją pasję w zawód

Akredytacja przez Yoga Alliance otwiera naszym absolwentom  drzwi do międzynarodowej kariery jako nauczyciel jogi na całym świecie. Oferujemy także krótsze kursy opisane poniżej. Oto co wyróżnia nasze szkolenia:

 

 1. Najwyższa jakość: 100% eksperymentacji ze wszystkimi wykładanymi koncepcjami i technikami tradycyjnej jogi. Nie dajemy sobie wierzyć na słowo - kurs jest oparty w przeważającej części o zajęcia praktyczne. Teoria i filozofia jogi są dobrane tak, aby pogłębić Twoją własną praktykę jogi oraz pomóc Ci wyrobić sobie własną opinię w kluczowych zagadnieniach - nie żeby trenować Twoją pamięć albo przekonywać Cię do sztywnych doktryn.

 2. Małe grupy (zwykle do 9 osób) i ponad 300 absolwentów z całego świata.

 3. 168 godzin kontaktowych z Głównymi Trenerami E-RYT w kursie 200h (270h w kursie 300h), podczas gdy większość szkoleń TTC200 oferuje około 110 godzin kontaktowych!

 4. Podamy najnowsze odkrycia w dziedzinach anatomii i badań nad jogą, abyś mógł pracować z ludzkim ciałem w sposób odpowiedzialny. Nie wymagamy nauki anatomii na pamięć - opracowaliśmy całkowicie praktyczny moduł nauczania który będzie niezbędny w Twojej codziennej praktyce.

 5. Międzynarodowi nauczyciele (E-RYT) którzy posiadają wspólnie ponad 20,000 godzin instruktażowych oraz różnorodne doświadczenia z jogą i medytacją. Otrzymasz od nas przegląd najważniejszych tradycji i stylów jogi w których mamy doświadczenie, takich jak: Hatha joga (Bihar School of Yoga, Shivananda, S-VYASA, etc.) Vinyasa, Power joga, Ashtanga Vinyasa, Yin joga, joga prenatalna, Restorative Yoga, terapia jogą, joga z pomocami, Acro Yoga etc. Wierzymy w autentyczne podejście do jogi, w którym stawia się jednostkę przed znakami towarowymi, markami i dogmatami. Dlatego właśnie nasza metodologia nauczania oparta jest o to co najlepsze w każdej z tych tradycji jogi. Co więcej, pragniemy abyś miał kompletną znajomość wszystkich głównych praktyk jogi, takich jak pranajama, mudra i medytacja, a nie tylko asan.

 6. Chcemy abyś inspirował Twoich uczniów do transformacji. Damy Ci narzędzia, które pozwolą Ci odkryć tą iskrę inspiracji w samym sobie. Poznaj najpierw swoją własną opowieść, abyś mógł otworzyć swoje oczy i uszy na to, co noszą w sobie Twoi uczniowie.

 7. Kursy zawierają dużo różnorodnych informacji i wymagają pełnego skupienia, dlatego nie prowadzimy szkoleń zjazdowych/weekendowych.

 8. Polecamy kursy jogi w Indiach południowych, krainie odrodzenia Hatha jogi. Kontakt z klimatem i kulturą Indii pozwalają na bardziej głębokie przeżywanie procesu nauki.

Międzynarodowe kursy nauczycielskie wyróżniające się jakością nauczania i globalnym rozpoznawaniem. Zainspiruj Twoich uczniów, aby przemienili swoje życie. Osiągnij sukces zawodowy oparty na pracy z ludźmi.

Please reload

Więcej filmów wideo z wypowiedziami studentów można zobaczyć tutaj

Kursy z Yin Yogi i szkolenia podyplomowe

 

Nauczycielom jogi i osobom pragnącym pogłębić praktykę oferujemy także szkolenia dodatkowe, które liczą się jako Continued Education Hours dla Yoga Alliance. 

 

 • Kurs instruktorski Yin Yoga dla instruktorów jogi i innych dyscyplin pracy z ciałem oraz dla pasjonatów jogi (30 godzin, YACEP). Ten kurs stanowi także jeden z modułow kursu TTC300.

 • Vinyasa, Pranayama, Anatomia Jogi, Masaż Tajski (Thai Yoga Massage), Acro Yoga itd - kursy uzupełniające dla nauczycieli jogi, instruktorów fitness, tańca i fizjoterapeutów (np, etc), zwykle około 30-80 godzin. Liczą się jako Continued Education Hours dla Yoga Alliance.

 

Kursy uzupełniające są dostępne dla wszystkich osób zainteresowanych jogą, nie tylko nauczycieli.

 

Daty kursów znajdują się poniżej a syllabus kursów dostępny jest na życzenie mailem. Aby dowiedzieć się więcej o jodze jako terapii, przeczytaj nasz tekst oraz stronę International Association of Yoga Therapists. Nasze kwalifikacje w podejściu terapeutycznym nie wynikają z rejestru ani akredytacji w Yoga Alliance tylko z innych kwalifikacji opisanych w zakładce Nauczyciele.

Terminy Szkoleń Nauczycielskich TTC na Instruktora Jogi i Kursów Uzupełniających w Krakowie i w Indiach

 

Wszystkie poniższe daty dotyczą kompletnych kursów, a nie kolejnych zjazdów jednego kursu. Wystarczy uczestniczyć w jednej z grup danego kursu. Wszystkie kursy są intensywne i zawierają 6-9 godzin zajęć dziennie, a zajęcia są zwykle codziennie. Napisz do nas używając formularza na stronie, aby uzyskać syllabus i ceny kursu, który Cię interesuje.

Wszystkie kursy akredytowane przez Yoga Alliance są dostępne do końca 2021 również w wersji całkowicie online przez Zoom z powodu COVID-19. Wybór formatu należy do uczestnika. Zniżki za wczesne rezerwacje na kursy stacjonarne są wydłużone.

Kursy można także realizować samemu z nagrań. Można rozpocząć w dowolnym terminie.  Część teoretyczna kursu dostępna jest po polsku. Poniżej znajdują się daty kursów na żywo:

 

 • Kurs podstawowy Instruktor Jogi TTC RYT200 (Hatha / Vinyasa Yoga) 200 godzin:

 • Online: kurs z nagrań - dowolny termin; kurs na żywo online - od 19.03.2021- 16.05 7-16h (Pt-Nie)

 • Kraków: 3-23.07.2021 - kurs stacjonarny 21 dni (następna grupa jesień 2021)

 • Bangalore, Indie: listopad 2021

 • Goa, Indie: luty 2022

 

 • Kurs zaawansowany Instruktor Jogi TTC RYT300 (5 Elements Yoga: Yin, Somatics, Vinyasa, Pranayama, Mindfulness) 300 godzin, dla posiadaczy dyplomu TTC200:

Kurs trwa 30 dni, możliwy udział w wybranych modułach:

1. Yin Yoga, Myofascial Meridians, Yin Yoga Philosophy

2. Anatomy of the bones, muscles, fascia and stretching methods. Alignment and modifications of postures in Vinyasa

3. Vinyasa Sequencing, Teaching Methodology, Somatic Yoga

4. Pranayama, Mindfulness, Yoga Philosophy: 5 Elements Yoga principles and practice, Business of Yoga

 • Online:  dowolny termin - kurs z nagrań, sierpień 2021 na żywo online

 • Kraków: sierpień 2021 - stacjonarny 28 dni codziennie

 

 • Kurs doskonalący Instruktor Yin Yoga 30 godzin YACEP (dla instruktorów jogi, pilatesu, praktyk somatycznych, fizjoterapeutów, itd.), stanowi on moduł kursu TTC300:

  • Kraków: 2-6 czerwca 2021: godz. 7-16; dodatkowe terminy lato i jesień 2021

  • Online: dowolny termin - kurs z nagrań; 2-6 czerwca 2021: godz. 7-16: na żywo

  • Bangalore, Indie: listopad 2021

 • Kurs Instruktorski Jogi Prenatalnej RPYT (instruktor jogi dla kobiet w ciąży-kurs uzupełniający po kursie TTC200 lub dla osób z ekwiwalentnymi kwalifikacjami) 85 godzin

  • Online: dowolny termin - kurs z nagrań

 

Wszystkie terminy są uaktualniane na bieżąco na tej stronie oraz tutaj. Nasze kursy zwykle prowadzone są w formacie intensywnych pobytów, ponieważ uważamy, że całkowite zagłębienie się w praktyce jogi może zaowocować cennymi doświadczeniami, które nie są możliwe podczas kursów weekendowych. W szczególnych przypadkach, istnieje możliwość rozłożenia w czasie uczestnictwa w kursach 200h i 300h na 2 grupy.

Zapytaj or rezerwację, ceny i programy kursów

 

Inwestycja w Szkolenia Nauczycielskie z Jogi w Krakowie, Europie i w Indiach

 

Prosimy o kontakt poprzez formularz obok w sprawie kosztu inwestycji w szkolenia i dokonania rezerwacji - dostaną Państwo natychmiast łącze do aktualnych cen. Porównując ceny zwróć uwagę na ukryte koszty. Ceny naszych szkoleń zawierają wszystko co jest Ci potrzebne aby otrzymać dyplom! Zauważ także, że nasze grupy są bardzo małe: ok 6-10 osób. Wierzymy w autentyczne, spersonalizowane podejście do każdego studenta i dlatego preferujemy małe grupy we wszystkich naszych zajęciach z jogi. W taki właśnie sposób jogi uczono się tradycyjnie. Przystępując do naszych kursów, otrzymasz zniżki na nasze inne szkolenia

 

Istnieje wiele pomysłów na to jak zdobyć brakujące fundusze na kurs jogi. Osoby bezrobotne mogą uzyskać dofinansowanie z polskiego urzędu pracy właściwego dla ich miejsca zamieszkania. W tym celu należy zgłosić się do swojego urzędu. Jedna z naszych studentek pozyskała całą kwotę korzystając z platformy crowdsourcingowej. Liczy się pomysłowość i stopień Twojej motywacji aby przystąpić do kursu.

 

Możemy zaoferować odpłatnie zakwaterowanie dla ograniczonej ilości osób podczas kursów w Krakowie.

Zapytaj o rezerwację, ceny i programy kursów

Zgłoszenia na Kursy Nauczycielskie z Jogi w Krakowie, Europie i w Indiach

 

Podążaj za swoją pasją i odnieś sukces zawodowy! Wypełnij ten formularz, aby dokonać zgłoszenia na nasze kursy jogi w Krakowie i Indiach. Odpowiemy wraz ze szczegółami jak dokonać rezerwacji.

 

Jeśli masz więcej pytań, użyj formularza kontaktowego na tej stronie.

© 2014-2021 by 5 Elements Coaching

Polska I Europe I yogaschool5elements@gmail.com

 

 • facebook
 • YouTube - White Circle
 • White Instagram Icon
 • Blogger Czyste

Informacje na stronie nie stanowią oferty handlowej.

All information is indicative only and non contractual.